• info@atlimakina.com
  • +90 312 354 38 00
  • +90 312 354 98 60
  • +90 532 584 93 92

HORTUM ÇÖZÜMLERİ

Her türlü iş makinasının ihtiyacı olan tüm yüksek ve düşük basınçlı, çelik tel örgü katmanlı özel kauçuk Cat hidrolik hortumları ve bağlantı elemanlarını Atlı Makina’da bulmak mümkün. Ankara Ostim’de bulunan Borusan Cat hortum tezgahında her markaya parçalı hortum bastırılıyor.

Her türlü iş makinasının ihtiyacı olan hidrolik hortumları ve bağlantı elemanlarını Atlı Makina’da bulmak mümkün. Ankara Ostim’de bulunan Borusan Cat hortum tezgahında her marka iş makinasına uygun hidrolik hortum ve rekor preslemesi yapılmaktadır.

Tüm Cat hidrolik hortumları ve rekorlarının birbiriyle mükemmel uyumu ve kenetlenme idealliği Cat tarafından özel olarak teste sokularak garanti ediliyor. Böylece her bir hidrolik hortum ve rekoru maksimum verimi sağlayacak şekilde birbiriyle uyumlu çalışıyor. İş makinasının uyguladığı maksimum basınç alanından minimum basınç alanına kadar her türlü basınca dayanıklı Cat hidrolik hortumu bulunuyor.

Tüm Cat hidrolik hortumları ve rekorlarının birbiriyle mükemmel uyumu Cat tarafından özel olarak teste sokularak garanti ediliyor. Böylece her bir hidrolik hortum ve rekoru maksimum verimi sağlayacak şekilde birbiriyle uyumlu çalışıyor. İş makinasında uygulamalarında gerekli olan her türlü basınca dayanıklı Cat hidrolik hortumu makinanızdan maksimum verimi almayı garantilemektedir.

Cat hidrolik hortumlar yüksek mukavemetli çelik tel örgü takviyeli olarak, Cat tarafından tüm iş makinalarına özel üretiliyor. Çelik tel örgü katları 6 kata kadar çıkıyor. Cat hidrolik hortumların üst katmanı hidrolik yağlara ve her türlü aşınma şartlarına dayanıklı üretilmiş özel sentetik kauçuk hortumlardan oluşuyor. Aşınma ve yüksek basınçlara karşı dayanıklılığı Cat tarafından garanti edilen Cat hidrolik hortumlarının aşınmalara dayanıklılığı standart kauçuk hortumların 20 katından fazladır.

Hidrolik hortumlarda en kritik teknik özelliklerden biri olan esneklik CAT hortumlarının  öne çıkıyor. Cat hidrolik hortumlar standart hortumlara göre 2 kat daha fazla esneklik sunuyor. Bu özellik sayesinde iş makinasının çalışması sırasında Cat hidrolik hortumları kırılma ve çatlamalara karşı daha uzun süre dayanıyor.

Hidrolik hortumlarda en kritik teknik özelliklerden biri olan esneklik CAT hortumlarının en ayırt edici özelliklerindendir. Cat hidrolik hortumlar standart hortumlara göre 2 kat daha fazla esneklik sunmaktadır. Bu özellik sayesinde iş makinasının çalışması sırasında Cat hidrolik hortumları kırılma ve çatlamalara karşı daha uzun süre dayanmaktadır.

Borusan Cat Yetkili Servis Merkezi Atlı Makina Ostim’de hortum basma tezgâhı ile Borusan Cat güvencesinde her türlü iş makinasına sahip müşterilerine hizmet sunmaktadır.